Eastman /
Contact

Eastman
Jan Van Rijswijcklaan 155, 2018 Antwerpen, België
+32 38 00 01 32
info@east-man.bewww.east-man.be

 

Sidi Larbi Cherkaoui - Artistiek leider      

-

Gert Van Overloop - General Manager

gert.vanoverloop@east-man.be 

+32 38 00 01 36

-

Ron Deckers - Financiële administratie

ron.deckers@east-man.be

+32 38 00 01 33

-

Charlotte Bongaerts - Assistent administratie & educatie

charlotte.bongaerts@east-man.be

+32 38 00 01 32

-

Karen Feys / BeMove - Verkoop

k.feys@bemove.org

+32 32 96 87 06

-

Charlene Lim - Public Relations

globalartslink@gmail.com

-

Sharp - Technisch directeur

sharp@east-man.be

+32 38 00 01 41

Arnout Andre De La Porte  - Productie / Tour Manager

arnout.andredelaporte@east-man.be

+32 38 00 01 39

-

Jonas Schildermans  - Assistent Communicatie, Educatie en Interne Productie

jonas.schildermans@east-man.be

+32 38 00 01 40

-

Marijke Anrijs  - Assistent Manager

marijke.anrijs@east-man.be

+32 38 00 01 35

-

Elias Lazaridis - Assistent choreograaf

elias.lazaridis@east-man.be

-

Jason Kittelberger - Assistent choreograaf

jekittelberger@gmail.com

-

Lars Boot - Persoonlijk Assistent Sidi Larbi Cherkaoui

lars.boot@east-man.be

+32 38 00 01 37